Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů
Zpět do katalogu
Moucha pivo
OSTATNÍ
Praha 4
:*
:
:*
:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:
:*
:*

Moucha pivo

Nová značka piva na našem trhu, je výsledkem spojení amatérského nadšení a profesionálního přístupu.

Tento mix nám umožnuje vytvářet piva s roztodivnou i tradiční chutí, ve kterých si najde zalibení každý vyznavač pěnivého moku. S naším pivem zažijete spoustu legrace a nových zážitků. Tak vzhůru do toho a užívejte života!

KDE SE TOČÍ :

U starého pivovaru - stálá nabídka

Branická 53, Praha 4

Avion58 - výroba piva na zakázku

Komunardů 42, Praha 7

ČILI Bar - stálá nabídka

Kožná 8, Praha 1

Občerstvení U Sparty -

U Ledáren 3, Praha 4

U Buldoka - občas dle nabídky

Preslova 1, Praha 5

Podrobnosti

MASAŘKA

polotmavý nefiltrovaný ležák 12° s výbornou nahořklou chutí a lákavou barvou,která zaujme všechny milovníky piva. Nepasterizovaná Masařka s obsahem alkoholu 4%

může být skvělým celovečerním partnerem.

MUŠKA ZLATÁ

skvělá nefiltrovaná jedenáctka, která zaujme a zvládne uspokojit vaše chutě. Svou hořkostí a zlatou barvou se bude v půllitru vyjímat. Obsah alkoholu je přiměřený

a proto se hodí ke každé příležitosti. Jako všechny naše piva je nepasterizovaná.

MOUCHA DOMÁCÍ

klasické 10° pivo pro ty, kterým se nechce do hospody. S obsahem alkoholu 3% ji můžete pít celou noc v klidu a pohodlí domova nebo si ji vzít na výlet. Nefiltrovaná nepasterizovaná destítka se hodí ke každé příležitosti.

SPECIÁLY

dle aktuální nabídky

CATERING

Máte naplánované setkání s přáteli, grilování, posezení, párty nebo jinou akci? Nabízíme dodávku našeho piva na soukromé i firemní akce.Samozřejmostí je zajistění mobilního výčepu a montáže po domluvě.Pokud by se vám hodilo dodání piva v PET lahvích, i to dokážeme zařídit.Chcete vlastní etiketu abyste zaujali? Ani to pro nás nebude problém, stačí se domluvit.

Problém není ani s dodávkou většího množství na festivaly, oslavy či pivní slavnosti. Zkrátka naše pivo je tu pro vás a my uděláme vše pro vaši spokojenost! Budete-li si přát i občerstvení, zajistíme vám dobroty vyrobené výhradně s použitím piva. Pro náročnější zajistíme také klasické občerstvení dle vašich požadavků.

Jsme ochotni se ke každé poptávce přizpůsobit k vaší spokojenosti. Pro náročné klienty a velké akce zajistíme catering na profesionální úrovni. Na speciální požadavky jsme připraveni.

Vybavení a služby

Kapacita: neuvedeno
Kouření: neuvedeno
Vybavení/služby: neuvedeno
Možnosti platby: neuvedeno
Domluvíme se: neuvedeno

Kontakty

Moucha pivo

Moucha pivo
Praha 4

tel.: 777 310 091
pivo@mouchapivo.cz
www.mouchapivo.cz
nahoru