Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů

Novinky v gastru

Pivovar Velké Březno a jeho zaměstnanci si zahráli v oblíbeném seriálu TV Nova Ulice

novinky, 17.8.2017 20:20

Už příští týden 21. srpna televizní diváci uvidí první z několika dílů populárního seriálu Ulice, který se natáčel v severních Čechách a pivovaru ve Velkém Březně. Značka Březňák, která se zde vaří, sází na hodnoty staré školy, a proto jí spojení s léty prověřeným seriálem velmi dobře „sluší“.

více...

Strongbow podpořilo vznik zelené oázy na střeše paláce Lucerna

novinky, 17.8.2017 20:12

Značka Strongbow do města opět přináší kousek přírody. Podpořila totiž projekt kavárníka Ondřeje Kobzy, kterým je právě vznikající zahrada na střeše Paláce Lucerna. A přispěla nejen zelení, ale i finanční částkou 600 000 Kč. Tu zástupci značky Strongbow Kobzovi slavnostně předali při oficiálním otevření zahrady pro veřejnost ve čtvrtek 17. srpna. Zajímá vás, jak vypadá zelená oáza v srdci Prahy? Přijďte se o tom v rámci Týdne otevřených dveří ve dnech od 17. do 23. srpna sami přesvědčit.

více...

Značka Krušovice je partnerem hudebních festivalů. Zároveň odmění štědré lidi

novinky, 14.6.2017 16:48

Festivalová sezona je za dveřmi a značka Krušovice se stane hrdým partnerem několika akcí. Nejde přitom „jen“ o podporu dobré hudby a zábavy. Například na Rohanském ostrově (při této příležitosti přejmenovaném na Štědrý ostrov) na festivalu United Islands odmění pivem lidi, kteří přispívají organizaci Člověk v tísni. Krušovice jsou dále partnerem Metronome festivalu na pražském Výstavišti v Holešovicích.

více...

Den otců je skvělou příležitostí, jak ocenit táty hrdiny

novinky, 6.6.2017 12:20

Blíží se Den otců, svátek oslavující otcovství, vztah otce k dítěti a roli otců ve společnosti. Svátek na počest otců, který letos připadá na neděli 18. června, je stále populárnější, přesto ho řada lidí doposud neznala, nebo opomíjela. Značka Březňák si uvědomuje, jak je důležité říct tátovi, že je hrdina a velký vzor. Tátové o tom totiž většinou nevědí a připadají si nepotřební. To se značka Březňák snaží změnit.

více...

7 povinností, které musí hospody plnit v souvislosti se zákonem o zákazu kouření

novinky, 1.6.2017 14:32

Od 31.5.2017 platí zákaz kouření ve vnitřních prostorách restaurací. Hospodští mají v souvislosti se zákonem několik povinností.

více...

Výtěžek z čepovaného APAče na akci Den P … den plný piva putuje na Hospic Anežky České v Červeném Ko

novinky, 27.5.2017 11:03

Příznivci náchodského piva zavítali třetí květnovou sobotu do pivovaru PRIMÁTOR, kde se konal Den P … den plný piva.

více...

Pivovar Bernard chce do menších měst, v srpnu otevře menší pivnici Bernard Bar

novinky, 15.5.2017 19:50

Rodinný pivovar Bernard chystá nový franšízový koncept hospod, nazval ho Bernard Bar.

více...

Zelený čtvrtek s náchodským pivem Evergreen

novinky, 10.4.2017 18:59

Jarní zelené pivo s výstižným názvem Evergreen uvařil opět po roce sládek náchodského pivovaru Petr Kaluža.

více...

Společnost HEINEKEN Česká republika představuje výsledky za rok 2016

novinky, 10.4.2017 14:00

Společnost HEINEKEN Česká republika vloni prodala přes 2,3 milionu hektolitrů piva, ciderů a nealkoholických nápojů. Na domácí trh putovalo více než 1,7 milionu hektolitrů piva. Organický růst zaznamenaly prodeje v tuzemsku i na zahraničních trzích. Meziročně se nám podařilo navýšit prodej ciderů o více než 70 %. Značka Strongbow po raketovém startu v roce 2015 vloni upevňovala dobyté pozice. Pro letošní rok chystají jednotlivé značky velké kampaně a řadu inovací, které jsou příslibem pokračujícího růstu společnosti i v roce 2017.

více...

ANTONÍN - nové výčepní pivo z Náchoda

novinky, 5.4.2017 15:44

Náchodský pivovar PRIMÁTOR oslaví 8. dubna  významné výročí, 145 let od položení základního kamene výstavby nového pivovaru. U této příležitosti se rozhodl vzdát poctu fortelu našich předků a uvařil nové pivo s názvem ANTONÍN, familiárně pojmenované po prvním náchodském sládkovi Antonínu Lutzovi.

více...

nahoru