Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK
dolů

Novinky v gastru

Společnost HEINEKEN Česká republika představuje své výsledky za loňský rok. I plány pro ten letošní

novinky, 8.3.2018 12:02

Společnost HEINEKEN Česká republika zveřejňuje výsledky za rok 2017. Celkový výstav všech tří pivovarů, které v ČR vlastní (Krušovice, Starobrno, Velké Březno), narostl na téměř 2,4 milionů hektolitrů piva. HEINEKEN byl vloni opět úspěšným exportérem: z uvedeného počtu putovalo do zahraničí o více než 7 milionů lahví piva více. Navíc mezinárodní portfolio (Heineken, Desperados, Zlatý Bažant a cidery) rostlo dvouciferně. Společnost je velmi spokojena i s trendem růstu počtu návštěvníků, kteří do jednotlivých pivovarů vyrazili na exkurzi. Největší skok v tomto směru zaznamenal Královský pivovar Krušovice.

 

více...

KBJ velkoobchod - akční katalog (Březen)

slevy, 1.3.2018 15:37

KBJ Velkoobchody, Slivenecká 24, Praha-západ

CO? Nová nabídka
KDY? Březen 2018
KONTAKTY? Tel: 
736 623 950, email: objednavky@kbj.cz, web: www.kbj.cz

více...

Čokoládový ateliér ORION vás zavede do ČOKOLÁDOVÉ ZAHRADY

novinky, 30.1.2018 11:54

Obliba prémiových hořkách čokolád v Česku dlouhodobě roste. Společnost Nestlé loni uvedla na trh novou edici čokolád ORION Mistrovská edice se 68 % kakaa.

více...

Nová kampaň Březňáku: o trpělivosti, které je třeba ve vztahu s nejbližšími i při vaření piva staré

novinky, 17.1.2018 11:06

Značka Březňák představuje nový televizní spot – a stejně jako před dvěma lety chce upozornit na vztah otce a syna, ovšem z trochu jiného úhlu pohledu. Pro značku Březňák je jednou ze stěžejních hodnot staré školy trpělivost. Zkrátka že všechno na světě chce svůj čas, ať už se to týká mezilidských vztahů s těmi nejbližšími, nebo schopnosti uvařit skvělé pivo staré školy.

více...

Zlatý „Toník“ z Náchoda

novinky, 30.11.2017 19:21

Velký úspěch zaznamenala náchodská piva PRIMÁTOR®    na mezinárodní degustační soutěži Brussels Beer Challenge. Výčepní pivo Antonín získalo zlatou medaili a jeho úspěch podtrhují další dvě bronzová místa, ležáku PRIMÁTOR® Premium, a téměř již tradičně, i piva PRIMÁTOR® Weizenbier   ve svých kategoriích. Soutěže se zúčastnilo více jak 1500 piv ze 40 zemí světa.

více...

Společnost ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE rozšiřuje své super-prémiové portfolio o značky Campa

novinky, 15.11.2017 13:27

ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE, leader v segmentu ultra-prémiových nápojů, se od ledna roku 2018 stává autorizovaným distributorem pro značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo.

více...

Nejlepšími běžci 1. ročníku běžeckého seriálu PRIMÁTOR CUP jsou Táňa Metelková a Dominik Sádlo

novinky, 9.11.2017 15:10

První ročník běžeckých závodů PRIMÁTOR CUP, kterým byl pivovar PRIMÁTOR a.s. generálním partnerem je úspěšně za námi. V pátek 3. listopadu jsme se v návštěvnickém centru pivovaru setkali s nejlepšími běžci, organizátory jednotlivých běhů a partnery seriálu na závěrečném slavnostním vyhodnocení.

více...

Náchodská piva bodují mezi pivními speciály

novinky, 5.11.2017 13:59

V polovině října se v Pivovarském domě v Praze setkali zástupci vítězných pivovarů, pivovarští odborníci, laičtí degustátoři i média na slavnostním předávání ocenění CEREVISIA SPECIALIS – PIVNÍ SPECIÁL ROKU 2017.

více...

Značka Krušovice je sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji minimálně do roku 2019

novinky, 3.11.2017 18:34

Krušovice se v roce 2014 staly hlavním oficiálním partnerem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji. Spolupráce s jednou z největších a nejvýznamnějších sportovních událostí roku se osvědčila, protože hokej se ke značce skvěle hodí.  Krušovice se proto rozhodly partnerství prodloužit minimálně do roku 2019 s příslibem spolupráce na další dva roky.

více...

Královský nefiltrovaný ležák za studena chmelený uctí svatého Martina

novinky, 26.10.2017 12:47

Krušovičtí sládci letos uvařili limitovanou edici královského nefiltrovaného ležáku za studena chmeleného, kterým všichni milovníci piva mohou připít svatému Martinovi k svátku. A na stole samozřejmě nesmí chybět ani pořádná husa s knedlíkem a se zelím! Nefiltrovaný ležák za studena chmelený ji díky studenému dochmelení a vyšší hořkosti skvěle doplňuje.

více...

nahoru